Report z VJF 32 a 1/2 v Novém Strašecí

Tenhle koncert se mi asi hluboko zaryje do paměti. Byl prostě vynikající. Den ovšem nebyl nikterak jednoduchý. V pátek večer jsem musel být ve StreetCulture na Session, takže jsem šel spát lehce před půlnocí, ráno jsem vstával v 6:00 na aukci mincí, domů jsem dorazil asi kolem 14:00 poměrně unaven. Hodinu a půl jsem se dával dohromady čuměním do blba a pak začal zkoušet na večer. Přehrál jsem si písničky s nahrávkou, kterou s Martinem děláme na každé zkoušce. Lehce před 18:00 jsem vyrazil a nabral kluky v Korunní. V Novém Strašecí jsme byli za slabou hodinku. Přijeli jsme, nazvučili a pak klábosili.

Pár lidí na akci dorazilo, což pochopitelně bylo příjemné. Ani jsem necítil nervozitu jako předchozí den. Poslechl jsem si Sunbeama, jeho nová písnička Last Night je senzační, pak Zdenda Lichnovský, Kuba Alexa a pak jsme přišli na řadu my. Byl jsem v klidu. Připravil jsem se, vše si zkontroloval, prostě pohoda. A od začátku nám to neskutečně sedlo. Hrálo se mi skvěle a mám z toho koncertu opravdu radost. Koukněte na video. Lidi to kvitovali, což jsem byl taky rád. Na konci Prázdna si se mnou dokonce dal Paich a ještě někdo vokály. Nádhera :c)

Po nás ještě vystoupil Vlčák a ten svůj set zakončil specialitou – – pozval na pódium Kuba Alexu a Vesiho, aby zahráli Idaho. Znělo to skvěle. Jako přídavek jsme si pak vytleskali akustickou verzi písničky The Outbox od Vlčákovi kapely Vivien’s Shadow. Stejně jako na desce jí s ním zazpíval Sunbeam. Večer měl nádhernou atmosféru a takovéhle intimní akce mě ohromně baví. Je totiž relax. Žádnej stres.