Report ze křtu Spolu v Café V Lese

Konečně jsme se dočkali. Krize kolem koronaviru odsunula úplně všechno – vydání klipu, desky a nakonec i křest. Ze zdravotních důvodů jsme se ani na jaře nemohli pustit do žádných streamů.

Ale v polovině dubna nám ruplo v bedně a prostě jsme si řekli, že už to pošleme ven. Na co čekat? Podzim je stejně nejistý a až se tahle epidemie přežene, je lepší vydat rovnou nový materiál. Místo koncertů teď děláme novinky.

Ale k věci. Křest jsme nakonec dohodli s Radkem Motlíkem v Café V lese na 25.6. Martin sice nechtěl hrát na začátku léta ve sklepě, ale klubový koncert je klubový koncert. Ta energie se v uzavřeném prostoru násobí a vrací se vám zpátky na pódium.

A přesně tak to bylo V lese na křtu. Těšili jsme se jak malí kluci a pořádně do toho šlápli. A kdo ví, kdy si v klubu zahrajeme příště?

Jsem rád, že pozvání k otevření večera přijali skvělí Good Times Only. Ta kapela má super zvuk, texty, písničky a živě to je stejně dobrý jako z videa.

Jediný ucelený záznam je nová písnička Popel. Je super, že po vydání desky už můžeme nabídnout neoposlouchané písně. Největší radost mi dělá, že pořád tvoříme dál. A děkujeme moc Markétě za nahrání!

No a závěrem ještě pár fotek od Vojty Porteše.