posílám zdravici

z Českých Budějovic. Asi by tady chtěl žít každý; já teda rozhodně ne.. čistý vzduch je plus, okolí provoněné pevnými palivy je taky nezvykle romantický, ale je to zapadákov :c)

včera jsem si hrál na znuděnýho burana, mám pocit, že to Jardu trochu nasralo. Musel mě okřikovat, abych nesrkal, upozornil mě, že když se kašle, dává se ruka před pusu, že nemám mačkat citrón nad kobercem.. pak už jsem radši ani nežral v posteli , aby mě nevyhodil na chodbu..

jelikož nám seznamování s rozdílným životním stylem zabralo většinu dne, stihli jsme nahrát vleký prd. základy kytar pro 4 písničky není optimální vývoj. Začli jsme Jardovejma: Bez názvu, Zítra je Úterý a pak Kristýna. Tu poslední už nahrával Jarda a já moc dobře věděl, proč jsem mu předchozí 2  zatrh. Klik? „To mě mate..“ Ze svýho výkonu taky moc nadšenej nejsem. pomalejší než klik. rytmika divně rozdělená, ale tak nějak jsem si v tom našel systém a ten feeling nakopal do těch 4/4 ťuk ťuků. kde to nešlo rovně, šoupnul jsem to aspoň na třetí ze čtyř.. je to demo. ani jeden z nás neni studiovej machr, jediný po čem toužim, je dát tomu tvář. to by se mohlo povést, protože Jarda je sakra naléhavej.. těšim se na zpěvy.

neska dohraju Facebook a pak jednu, která nemá název. Nejspíš Bez Názvu II. Pak se vrhnem na aranže. Druhý kytary, vyhrávky atd. Nebude toho moc, vlastně jsme docela punkáčí..