moc se to nehejbe

je čtvrtek dopoledne a máme nahraný akorát zdvojený akustický kytary.. včera jsme toho sice stihli docela dost, ale podle plánu je to málo. navíc jsem pak byl už unavenej. žádný nápady. Jarda to taky zrovna moc neprožívá, takže nějakej ten společnej hec máme akorát u fify na xboxu.. neska se nám snad podaří nahrát Sheratona tam, kam patří a zejtra teda asi chrastítka a tamburíny. Pochybuju, že stihneme víc. Vokály se budou muset dobrat u mě doma.. je to docela škoda. Ne že by tady byla místnost jak ze studia, ale přece jenom to má jinou atmosféru a doma natáčim furt. Jenže to prostě nejde drhnout 12h vkuse.. nám teda rozhodně ne..

ještě jsme tu ani pořádně nezakalili. Jardu to určitě mrzí, ale já jsem rád.. alkohol poslední dobou střídmě. k podchycení atmosféry. nenávidim ty prázdný dny s kocovinou. nejde ani myslet.

měl jsem odjet v neděli, ale už teď tušim, že nejlepší bude zvednout kotvy už zejtra nejpozději v sobotu kolem poledne. Jarda úplně nepořešil rodiče a přijde mi trapný se tady předvádět. navíc to prostě nemá takovou šťávu, jak jsem čekal. Chci si celej materiál znovu poslechnout. Čistej. Promyslet a dohrát co je zapotřebí..

Emozpěv se dostal do fáze, která mě nikdy nebavila – – piplačka. kde jsou ty časy, kdy mi ke štěstí stačilo narvat tam pár akordů, zahulákat do toho a vydávat to za svéráz?

P.S.: A to je prosím jenom 3/4 roku.. Asi jsem si vybral špatný kamarády..