Report ze Suterénu

Tohle hraní byla docela náhoda. Nejdřív se mi ozvala kapela Světla z Roudnice nad Labem, jestli bychom s nimi nezahráli ve Večerní kavárně Souterrain. Na první dobrou se nepodařilo dát emozpěva dohromady, protože Martin měl hraní s Kubou Kaifoszem v Olomouci, tak jsem si říkal, že to dám sám. Pak mě napadlo zahrát si kytarové duo s Daliborem. Přece jen jsme takhle ještě nehráli a proč si to nestřihnout. Jenže Martinovi Olomouc padla, tak nakonec trio. Světlům jsme měli sekundovat, tak jsem si říkal, že 6 písniček bude akorát. Celá situace se nakonec vyvinula v plnohodnotný koncert, protože Světla onemocněla.

Tak jsme to tam vyfolkovali. Osobně jsem si to představoval úplně jinak, což je moje klasika. Myslel jsem, že bude klid, ticho a bude prostor rozvinout trochu pomalejší písně. Ani prd. Hluk od hostů z vedlejší místnosti a zvuková technika v kolabujícím stavu si vyžádali nastřelit ty ostřejší kousky. Tyhle situace velmi dobře známe a už je umíme i řešit, takže to pro nás nebyl problém. Nakonec jsme si to moc užili i díky vám všem, kteří jste si nás dorazili poslechnout a vlastně i vyslechnout. 

Mám tyhle koncerty rád, ale už se moc těším, až vylezeme ven s plnou kapelou. Už se to peče, už se to chystá a bude to super!

foto: Vojtěch Václav Porteš (https://www.facebook.com/czjust)