Cesta Sváru Velkou sedmou

Cesta Sváru legendární Velkou sedmou na Rádiu 1 po sedmi týdnech skončila. Respektive píseň zazněla celkem osmkrát, jelikož vůbec poprvé ji hráli jako novinku. Hned v prvním týdnu se vyhoupl na nejvyšší pozici, což nám absolutně vyrazilo dech. A ne jen mě s Martinem, ale i všem ostatním, kteří na Sváru pracovali. Osobně si myslím, že pokud by Svár nebyl součástí desky a neměl tak parádní klip, nikdy by takového úspěchu sám o sobě nedosáhl. Prostě je zatím vidět seriózní a kvalitní práce mnoha lidí. Ještě jednou díky Kubovi Alexovi, Tomovi Koulovi, Zuzaně Staregové, Báře Johansson Pivoňkové a Adamu Vopičkovi!

Druhý týden klesl na čtvrté místo, ale hned třetí týden se opět usadil na první příčce a tam zůstal až do minulého týdne. Celkem tedy šestkrát prvenství, z toho pětkrát za sebou. Ohromné!

Nepsané pravidlo Velké sedmy je, že jedna píseň se může v hitparádě umístit pouze sedmkrát, pokud ovšem není v následujícím osmém soutěžním týdnu první. Pak v hitparádě zůstane. Sváru se to bohužel nepovedlo, stejně jako ve druhém týdnu nás nakonec sesadili skvělí DVA. Je to tak trochu symbolické a já jen doufám, že tým kolem hitparády zaujme z naší desky i něco dalšího.