Report z A Studia Rubín (06_05_2011)

Dnešní zápis bude bez fotek a bez videí. Nějak jsem na to ten večer neměl náladu. Po skončení koncertu mi to vlastně bylo docela líto, protože byly momenty, který bych si rád nahrál. Třeba vystoupení Holden Caulfield. Kapela mě v elektrifikovaný podobě nebaví, ale jejich akustickej set měl šťávu. I Like You Hysteric bych sice na foťák zvukově neutáh, ale při poslední Goodbye Audrey bouchali do lidí konfety a to byl příjemnej moment. Vůbec zahráli fajn. U písniček z dema sice bylo cejtit, že to živě ještě úplně nesedí, ale novinky „komodor“ a „igor“ už šlapaly dobře.. lidí bylo dost a koncert si užívali.

Já ten večer začínal. Přesně ve 20.45h. Během prvních taktů se do sálu nahrnulo pár lidí, ale všichni se tak nějak natěsnali k zadní zdi. Nehrálo se mi zrovna nejlíp. Bylo to takový kvapný a písničky postrádaly fluidum. Marně jsem hledal vnitřní klid a set ještě o písničku radši zkrátil a po rozpačitym potlesku o přídavek jsem jej odmítnul. Zažil jsem i horší koncerty, ale i lepší. Prostě to ten večer nějak nehrálo..

S koncertama bych rád na nějakej čas přestal. Potřebuju si sestavit novej repertoár. A poslední měsíce nemám na hraní vůbec čas.